Oferta dla grup

Oferta dla grup zorganizowanych,  przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów, liceów,
firm, parafii, stowarzyszeń i innych organizacji.

Przejazd zabytkową koleją wąskotorową to doskonały pomysł na urozmaicenie szkolnej wycieczki lub organizację imprezy integracyjnej! Mogą Państwo zamówić wycieczkę w dowolnym terminie i na dowolnej trasie. Obecnie pociągi pasażerskie na Kolei Rogowskiej mogą kursować na trasie Rogów – Jeżów i Rawa Mazowiecka – Biała Rawska.

dla osób prywatnych – imprezy rocznicowe, urodzinowe, imieninowe oraz ślubne

Gorąco zachęcamy do wynajmowania wąskotorowych pociągów na imprezy urodzinowe i imieninowe. Nasz zabytkowy pociąg zawiezie Państwa na stację w Jeżowie, gdzie zasiądą Państwo ze swoimi gośćmi przy specjalnie rozpalonym ognisku. Czyż może być bardziej ekstrawagancki sposób na spędzenie imprezy w gronie rodziny lub znajomych?

Historyczna wąskotorówka w połączeniu z położonymi przy jej szlaku dwoma zabytkowymi kościołami:

  • późnobarokowym, murowanym w Głuchowie z 1786 roku
  • renesansowym, sosnowym w Boguszycach z 1558 roku

to idealne miejsca na powiedzenie sobie sakramentalnego „tak”. Do Państwa dyspozycji oddajemy skład pociągu mogący pomieścić nawet 150 gości. Drużyna konduktorska w historycznym umundurowaniu i wagony z epoki sprawią że wrażenia pozostaną na długo w pamięci Państwa Młodych i zaproszonych gości. Całości dopełniają urokliwe i malownicze, pogórkowate krajobrazy południowego Mazowsza, które umilą wszystkim ślubną podróż.

slub1

kreska

W sprawie szczegółowej informacji i uzgodnień prosimy o kontakt z przedstawicielami
Kolei Wąskotorowej Rogów – Rawa – Biała:

nr telefonu: 46 874 80 23

e-mail: biuro@kolejrogowska.pl