Rozkład jazdy 2018

kreska

Zima to niezwykły czas na naszej zabytkowej kolei. W trakcie ferii uruchamiamy specjalne zimowe pociągi rozkładowe. To wyjątkowa okazja by przeżyć zimową podróż historycznym pociągiem oraz posmakować lokalnego jeżowskiego bigosu. Podróż odbywa się w ogrzewanych zabytkowych wagonach. Zapraszamy!

 

Zimowe pociągi będą kursowały w następujące dni:
28 stycznia 2018 r. (niedziela),
11 lutego 2018 r. (niedziela).
Każdego z tych dni w trasę wyjadą dwa pociągi. Poniżej przedstawiamy godziny kursowania:

Odprawa podróżnych odbywać się będzie zarówno na stacji Rogów Osobowy Wąsk. jak i Rogów Towarowy Wąsk.

Ciekawą atrakcją naszych pociągów zimowych jest wpinany na przedzie pociągu czynny zabytkowy kolejowy pług odśnieżny. Przyjedź do nas i zobacz jak wyglądała zimowa praca na kolei przed dziesiątkami lat!

W ramach każdego biletu przewidziany jest bezpłatny ciepły posiłek na stacji w Jeżowie. Zapraszamy do spróbowania smacznego jeżowskiego bigosu!

Zobacz jak wyglądają nasze zimowe pociągi!

Bilety dostępne wyłącznie w przedsprzedaży, wyłącznie za pośrednictwem internetowego systemu sprzedaży. Ceny biletów:

[!] OFERTA PROMOCYJNA dla kupujących do dnia 31.12.2017 r.:
(U) 18,00 zł,
(N) 23,00 zł.

OFERTA STANDARDOWA dla kupujących po dniu 01.01.2018 r.:
(U) 20,00 zł,
(N) 25,00 zł.

Kliknij w poniższy link i przenieś się na stronę Systemu Sprzedaży Biletów.

Liczba miejsc jest ograniczona a wszystkie bilety sprzedawane są wyłącznie na miejsca siedzące. Przejazd odbywa się w ogrzewanych wagonach. Bilety ulgowe (U) przysługują wyłącznie dzieciom i młodzieży do 18 roku życia. Pozostałych pasażerów obowiązuje taryfa normalna (N). Dzieci do lat 4 podróżują bezpłatnie pod warunkiem przejazdu w ramach miejsca zajmowanego przez rodzica lub opiekuna. W przypadku chęci zapewnienia wyodrębnionego miejsca siedzącego dla dziecka do lat 4 konieczne jest wykupienie biletu wg taryfy ulgowej (U).

Rozkład jazdy naszych pociągów zapewnia dogodne skomunikowania z pociągami uruchamianymi przez spółkę Łódzka Kolej Aglomeracyjna. Rekomendujemy dojazd do Rogowa jednym z pociągów ŁKA:

NA I POCIĄG:
dojazd – ŁKA 11583/2 odj. z Łodzi Fabr. 09:44, przyj. do Rogowa 10:18
powrót – ŁKA-S FABRYKANT 19108/9 odj. z Rogowa 12:48, przyj. do Łodzi Fabr. 13:14

NA II POCIĄG:
dojazd – ŁKA-S FABRYKANT 19108/9 odj. z Warszawy Wsch. 11:39, przyj. do Rogowa 12:48
powrót – ŁKA-S POWIDOKI 91109/8 odj. z Rogowa 15:54, przyj. do Warszawy Wsch. 17:01

W ramach obydwu skomunikowań zapewniona jest możliwość oczekiwania w ogrzewanych wagonach przy peronie st. Rogów Osobowy Wąsk.

Oferta ŁKA „Powrót Gratis”
Dla osób które zdecydują się na przyjazd do Rogowa pociągami ŁKA znajdzie zastosowanie specjalna oferta „Powrót Gratis”. Bilet kolejowy ŁKA na dojazd do Rogowa oznakowany stemplem naszej kolei wąskotorowej będzie uprawniał do bezpłatnego powrotu pociągiem ŁKA do stacji początkowej.

do góry