Archiwum aktualności:

kreska

19.04.2017 – Z ŁKA do Rogowa!!! Wspólna oferta z Arboretum i Łódzką Koleją Aglomeracyjną

Od 23 kwietnia pociągi ŁKA Sprinter relacji Łódź Fabryczna Warszawa Wschodnia będą się zatrzymywać w Rogowie. ŁKA i partnerzy: Kolej Wąskotorowa Rogów-Rawa-Biała (KWRRB) oraz Arboretum w Rogowie przygotowała specjalną i bardzo atrakcyjną ofertę turystyczną. Pasażerowie ŁKA otrzymają zniżki na bilety do Arboretum (normalny z 10 zł na 7 zł, ulgowy z 6 zł na 4 zł, a zwiedzanie z przewodnikiem z normalny 14 zł na 10 zł, ulgowy z 10 zł na 7 zł) i na przejazd Koleją Wąskotorową (normalny z 19 zł na 17 zł i ulgowy z 14 zł na 12 zł).

Specjalne bilety promocyjne będzie można nabyć w kasie ŁKA na dworcu Łódź Fabryczna, a także w kasie biletowej na stacji Rogów Towarowy Wąskotorowy!!!

kreska

11.04.2017 – Zaproszenie na dzień otwarty dla nowych wolontariuszy

Zapraszamy na dzień otwarty osoby które zastanawiają się nad dołączeniem do naszej grupy wolontariuszy. Spotkanie w ramach dnia otwartego odbędzie się w sobotę 22.04.2017.
Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Nasi dotychczasowi wolontariusze także będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o zagadnienia związane z tematyką pełnienia obowiązków konduktora i kasjera w naszej kasie biletowej.
Wszystkich chętnych zapraszamy 🙂